خدمات موسسه تزیازان

انجام پایان نامه به صورت استاندارد و دفاع اصولی و پر قدرت از پایان نامه جزء مهمترین رکن موفقیت در مقاطع تحصیلات تکمیلی هستند. به طور کلی پایان نامه نویسی (پایان نامه ارشد | رساله دکتری) کاری زمان بر است که دانش و تجربه زیادی نیازمند است.

 موسسه علمی و پژوهشی تزیازان با چندین سال تجربه در عرصه مشاوره و با در اختیار داشتن متخصصین و اساتیدی با تجربه آماده ارائه خدمات مشاوره انجام پایان نامه در کلیه رشته های دانشگاهی می باشد.

کارهایی که ما می کنیم

انتخاب موضوع پایان نامه

چنانچه برای انتخاب موضوع پایان نامه خود دچار شک و تردید هستید و یا نمی توانید موضوع مناسبی جهت انجام پایان نامه خود انتخاب کنید با کارشناسان ما مشاوره نمایید. خدمات مشاوره انجام پایان نامه ما شامل مشاوره در انتخاب موضوع و نوشتن پروپوزال نیز می باشد و کارشناسان ما موضوعات متنوعی به همراه تعدادی مقاله تخصصی مرتبط و ترجمه  انگلیسی به فارسی آنها را که مبحث روز بوده را در اختیار شما قرار خواهند داد تا با بررسی آنها موضوع پایان نامه خود را انتخاب نمایید.

استعلام ایرانداک و سیکا

دانشجویان عزیزی که موضوع پایان نامه خود را انتخاب کرده اند لازم است که موضوع خود را در ایرانداک و سیکا استعلام کنند. برای این کار باید به وبسایت ایرانداک و سیکا مراجعه کرده و از قسمت درخواست پیشینه پژوهش اقدام کنید.

بعد از اتمام مراحل انجام، نتیجه استعلام به ایمیل شما ارسال می شود و باید پرینت نتیجه را به استاد راهنما تحویل داده و در پروپوزال نیز قرار دهید. موسسه تزیازان در تمام این مراحل در کنار شماست و تا تایید موضوع تان و نهایی شدن آن، تنهایتان نخواهد گذاشت. 

ترجمه حرفه ای متون تخصصی و عمومی

یکی از درخواست  همه دانشجویان عزیز این است که وقتی مقاله ای را برای ترجمه به موسسات تحویل می دهند، متنی صحیح، معنادار، سلیس و مرتب تحویل بگیرند. یکی از خدماتی که موسسه تزیازان ارائه می دهد تحویل گرفتن متن های انگلیسی شما و ترجمه آنها به فارسی به شکل صحیح و سلیس می باشد. این متن ها ممکن است متن های عمومی مورد نیاز و یا مقالات تخصصی در رشته مورد نظر تان باشد. در هر صورت با تزیازان تماس بگیرید تا مترجمان ما یاری تان کنند.

پاورپوینت دفاع

دانشجویان عزیزی که پایان نامه خود را به اتمام رسانده اید اکنون به مرحله دفاع و آماده سازی پاورپوینت رسیده اید. پاورپوینت دفاع اگر به صورت شکیل و علمی و ساختارمند، طراحی شود، تاثیر زیادی در ارائه بهتر شما و تاثیرگذاری بر اساتید و در نتیجه، کسب نمره خوب خواهد شد. بهتر است برای آماده سازی پاورپوینت خود با مشاوران موسسه تماس بگیرید تا نه تنها در طراحی یک پاورپوینت اصولی راهنمایی شوید بلکه درمورد نحوه ارائه و سوالات احتمالی داوران نیز مشاوره بگیرید.

پذیرش و چاپ مقاله

از آنجا که بخشی از نمره پایان نامه کارشناسی ارشد به مقاله مربوط می شود و همچنین دفاع از رساله دکتری بدون ارائه دو مقاله معتبر امکانپذیر نیست، لازم  است که دانشجویان عزیز در طول دوران تحصیل خود به فکر مقاله باشند و به موقع اقدام کنند. موسسه تزیازان از ابتدای انتخاب موضوع برای مقاله تا چاپ و پذیرش و گرفتن گواهی و مراحل پایانی کار در کنار شما است و اساتید مجربی که خود دهها مقاله پذیرش شده دارند، وظیفه مشاوره با شما را به عهده دارند.

چاپ کتاب از پایان نامه

دانشجویان کارشناسی ارشدی که قصد ادامه تحصیل در مقطع دکتری دارند و می خواهند پایان نامه خود را به کتاب تبدیل کنند تا امتیاز خوبی در مصاحبه دکتری داشته باشند و همچنین دانشجویان دکتری که قصد دارند پایان نامه خود را به کتاب تبدیل کنند تا در رزومه علمی خود از آن استفاده کنند، می توانند با مراجعه به موسسه تزیازان و راهنمایی گرفتن از مشاوران و اساتید این موسسه به راحتی پایان نامه خود را به کتاب تبدیل کنند.

استخراج مقاله از پایان نامه

هر پایان نامه ای که اصولی  و علمی تدوین شود، قابلیت تبدیل شدن به مقاله و استفاده از این مقاله در رزومه علمی و همچنین مصاحبه های علمی و کاری را دارد. دانشجویان عزیز شما می توانید با ارائه پایان نامه خود به موسسه تزیازان، مقاله مستخرج از پایان نامه را تحویل بگیرید و اقدام به ارائه آن در کنفرانس ها و یا چاپ در نشریه های علمی نمایید که در همه این مراحل ارسال، پذیرش و گرفتن گواهی نیز مشاوران موسسه در کنار شما خواهند بود.

مشاوره پروژه های کسری خدمت سربازی

فارغ التحصیلان کارشناسان ارشد یا دکتری که در حال گذراندن خدمت سربازی هستند می دانند که با کاهش این دوران می توانند سریعتر وارد بازار کار شوند. عزیزانی که می خواهند با انجام این پروژه ها، از میزان خدمت سربازی خود کم کنند می توانند با مراجعه به موسسه تزیازان، زمینه مورد علاقه خود را اعلام کنند و با مشاوره گرفتن در زمینه انجام این نوع پروژه ها و تحویل آن به بنیاد علمی نخبگان نیروهای مسلح، باعث کاهش خدمت سربازی خود تا سقف سیزده ماه شوند.

آمار موسسه تزیازان

میزان رضایت مشتریان

میزان رضایت دانشجویان دانشگاه های مختلف ایران از خدمات مشاوره انجام پایان نامه و چاپ مقاله خارجی توسط موسسه علمی و پژوهشی تزیازان به تفکیک دانشگاه ملی، دانشگاه آزاد و دانشگاه های غیرانتفاعی به صورت نمودار های روبرو میباشد.

قطعا نمره دفاع دانشجویان به مسائل دیگری مانند تسلط آنها بر پایان نامه خود و روابط عمومی آنها نیز بستگی خواهد داشت.

دانشگاه دولتی
88%
دانشگاه آزاد
91%
دانشگاه غیر انتفاعی
93%

خدمات موسسه آموزشی و پژوهشی تزیازان

خدمات مشاوره صفر تا صد انجام پایان نامه در تمامی رشته ها ( کارشناسی – ارشد – دکتری )
خدمات مشاوره نگارش مقاله برای دفاع دکتری
مقالات علمی – پژوهشی، علمی – ترویجی
مقالات ISI – ISC – JCR – SCOPUS
تبدیل پایان نامه به کتاب
خدمات مشاوره پایان نامه کیفی – آمیخته
تحلیل آماری توسط نرم افزار های
AMOS – PLS – LISREL – SPSS – EVIEWS