درباره موسسه تزیازان

موسسه تزیازان در سال 1389 به منظور پاسخگویی نیازهای آموزشی و ارتقا سطح علمی و پژوهشی کشور راه اندازی شد. مشاوره و موفقیت علمی بیش از 5000 دانشجو مقطع ارشد و دکتری از افتخارات موسسه تزیازان می باشد. تفاوت در نحوه مشاوره و هدایت دانشجویان موجب تمایز خدمات این موسسه شده است. 

مشاوره انجام پایان نامه ، پذیرش مقالات ISI ، ورکشاپ مقاله نویسی، آموزش پروپوزال نویسی جز اولویت های پژوهشی موسسه تزیازان می باشد.
هدف موسسه تزیازان راه اندازی مرکزی برای پشتیبانی از دانشجویان و جامعه علمی در راستای آموزش انجام پایان نامه و برگزاری دوره های تخصصی مقاله نویسی و پایان نامه نویسی می باشد.
موسسه تزیازان به دانشجویان عزیز پیشنهاد می نماید با شرکت در دوره های آموزشی، مهارت و دانش لازم در راستای انجام پایان نامه خود را کسب نمایند.
مراجعین موسسه تزیازان ابتدا دوره عمومی و مهارت های لازم برای انجام پایان نامه را می گذرانند، سپس ترجیحا جلسات اختصاصی در راستای پایان نامه و یا طرح علمی آموزش های لازم مانند آموزش نرم افزار مدنظر موضوع پایان نامه شما برگزار می گردد.

 همچنین از ابتدای شروع پایان نامه برای انتخاب موضوع در کنار شما هستیم و در طی مراحل انجام پایان نامه پس از سپری کردن دوره های آموزش انجام پایان نامه ، جلسات رفع اشکال و توجیهی برگزار می گردد.

انتخاب موضوع پایان نامه ، آموزش نگارش پروپوزال نویسی ، آموزش انجام پایان نامه دکتری، آموزش انجام پایان نامه ارشد، تحلیل آماری پایان نامه ، آموزش شبیه سازی فصل چهار پایان نامه ، آموزش پروژه های نرم افزاری ، ویراستاری پایان نامه ، پاورپوینت پایان نامه ، آموزش مقاله نویسی ، اکسپت مقالات ISI ، اکسپت مقالات علمی پژوهشی مصوب وزارتین جز خدمات اصلی موسسه تزیازان می باشد.

اعداد دروغ نمی گویند

ما همیشه به دنبال انجام بهترین کارها با کیفیت بسیار بالا برای مشتریان خود بوده ایم و تا انتهای مسیر در کنار شما خواهیم بود. 

2500+مشتری
15هزاربازدید کننده
15+کارشناس
60+پروژه در حال انجام

کاری که موسسه تزیازان انجام می دهد

پایان نامه کارشناسی ارشد و پایان نامه دکتری به صورت استاندارد و دفاع اصولی و پر قدرت از پایان نامه جزء مهمترین ارکان موفقیت در مقاطع تحصیلات تکمیلی هستند. به طور کلی انجام پایان نامه (انجام پایان نامه ارشد | انجام پایان نامه دکتری) کاری زمان بر است که دانش و تجربه زیادی نیازمند است.

 موسسه علمی و پژوهشی تزیازان با چندین سال تجربه در عرصه مشاوره و با در اختیار داشتن متخصصین و اساتیدی با تجربه آماده مشاوره و آموزش انجام پایان نامه در کلیه رشته های دانشگاهی می باشد.

رشته های پردرخواست امسال

در این بخش برخی رشته هایی که در این سال بیشترین تعداد پروژه ها در موسسه آموزشی و پژوهشی تزیازان بر روی آن ها صورت گرفته مشاهده می کنید.

درباره موسسه تزیازان
مدیریت بازرگانی
0
مهندسی برق
0
هنر
0
فناوری اطلاعات
0
روانشناسی
0
مدیریت مالی
0