تلفن مشاوره انجام پایان نامه: 44237812-021 , 44260816-021
صفر تا صد پایان نامه ارشد و دکترا

موسسه تزیازان

موسسه تزیازان

انجام پایان نامه و رساله از مهمترین مهارت های هر دانشجوی کارشناسی ارشد و دکتری است. با این حال این مهارت در دانشگاه به خوبی آموزش داده نمی شود. تزیازان با بهترین و معتبرترین پکیج انجام پایان نامه ارشد و دکتری، کلاس های تحلیل آماری، مهارت های نگارش و چاپ مقاله در کنار شما هست تا لذت پژوهش را خودتان تجربه کنید. دانشجویان برای رسیدن به اهداف خود که همان درجات عالی در هر رشته‌ای که تحصیل می‌کنند، در وهله‌ای اول نیاز به متخصصانی برای مدیریت پروژه خود دارند. پس بهتراست درباره ما بیشتر بدانید. ارائه پایان‌نامه خوب و مطلوب تأثیر به‌سزایی در آینده تحصیلی و شغلی دانشجو دارد. نوشتن مقاله‌یا پایان نامه، قطعا کار سختی نخواهد بود ولی نیاز به مشاوره یا داشتن اطلاعات دقیقی در خصوص موضوع مورد نظر دارد، از این رو شما اگر زمان کافی برای کسب این اطلاعات ندارید یا برای آن نیاز به مشاوره دارید، می‌توانید روی تزیازان حساب کنید.

ما کی هستیم؟

مرکز تزیازان پژوهش برای کمک به دانشجویان و پژوهشگران گرامی خدمات مشاوره ای زیر را ارایه    می دهد.۱-مشاوره در انتخاب موضوع بر اساس مقاله بیس های ۲۰۱۸، ۲-آموزش و مشاوره نگارش پروپوزال در تمامی رشته ها در کوتاه ترین زمان،۳-آموزش و مشاوره انجام پایان نامه در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری با بهترین کیفیت،۴-مشاوره در انجام پروژه های پژوهشی توسط مجرب ترین متخصصان هر رشته،۵-راهنمایی نگارش مقاله و تسهیل فرایند اکسپت و چاپ مقاله در مجلات معتبر بین المللی (ISI-ISC) مورد تایید دانشگاه ها،۶-ساخت و طراحی پاورپوینت و مشاوره ارایه پروپوزال و پایان نامه،۷-استخراج مقاله از پایان نامه و ویراستاری علمی و ادبی این مرکز خدمات تخصصی خود را برای تمامی رشته های تحصیلی ارائه می دهد.

در حال انجام چه کاری هستیم؟

موسسه علمی-پژوهشی تزیازان با هدف آموزش و مشاوره در زمینه پروپوزال نویسی و انجام پایان نامه و اکسپت مقاله و ترجمه متون تخصصی در کلیه رشته ها تاسیس شده است و دارای تیم های تخصصی مجرب از بهترین اساتید دانشگاهی که در تمامی مراحل با دانشجویان گرامی همراه و هم گام است و مشاوره لازم را  به همه دانشجویان و پژوهشگران محترم در زمینه های مختلف و در کلیه رشته های دانشگاهی می دهد و به بررسی تکنیک های بررسی اعتبار مجلات علمی پژوهشی و ISI و ISC و بررسی اعتبار سنجی ژورنال ها  می پردازد. هدف اصلی ما آموزش و مشاوره و راهنمایی دانشجویان برای ارائه یک پایان نامه در سطح عالی می باشد.

شما در تمامی مراحل آموزش و مشاوره پایان نامه خود با مشاور خود به طور دائم و بدون واسطه در ارتباط خواهید بود. گروه متخصصان تزیازان با داشتن چندین سال سابقه این آمادگی را دارد تا در تمامی مراحل انجام پروژه دانشجویی شما عزیزان را همراهی کند. موسسه تزیازان با فراهم آوردن بستری مناسب جهت ارتباط مشاور و دانشجو از خدمات کنفرانس آنلاین برای دانشجویانی که در راه دور قرار دارند این امکان را فراهم آورده است که بدون طی کردن مسافت طولانی مشاور و دانشجو در هر ساعت از شبانه روز در ارتباط مستقیم با یکدیگر باشند. در طول ۶ سال فعالیت ما، همواره سعی در بهبود شاخص ها و کیفیت خدمات خود داشته ایم

کارشناسان ما خدمات زیر را برای شما عزیزان ارائه می‌دهند:

· انجام مقاله isi و isc ، تدوین ، چاپ و استخراج مقاله از پایان‌نامه

· انجام پایان‌نامه کارشناسی و ارشد و دکتری: تدوین، ویرایش و تحلیل آماری فصل ۴

· ترجمه مقالات، کتب و متون علمی

کیفیت کار از سوی ما بهترین تضمین برای شماست.

ضمن تمامی این خدمات به صورت تضمینی برای شما انجام می‌شود و در صورت نارضایتی شما عزیزان وجه پرداختی بازگشت داده می‌شود.

گروه متخصص

موسسه تزیازان فعالیت خود را همراه با جمعی از فارغ التحصیلان از دانشگاه‌های معتبر آغاز کرده است، امیدواریم با ارائه بهترین خدمات رضایت شما عزیزان را جلب کنیم.

همواره ابتکار و خلاقیت لازمه یک موفقیت است، ما با داشتن کادری مجرب و با تجربه درصددیم بهترین راه‌کارها برای ارائه‌ی پایان نامه ای مطلوب به شما عزیزان بدهیم. موسسه تزیازان با تربیت متخصصین و مشاورین برتر تلاش دارد فعالیت خود را تخصصی تر و متناسب با سطح جامعه گسترش بدهد.

مشاوره در هر بخش

انتخاب موضوع دغدغه‌ی بسیاری از دانشجویان است  که موسسه تزیازان با دانشجو در مرحله‌ی اولیه کار که همان انتخاب موضوع است، همراه باشد. با این کار دانشجو در ابتدای کار دچار سردرگمی نمی‌شود.

موسسه تزیازان با توجه به اهداف خود که در مرحله اول کمک به بستر آموزشی است به طور مختصر چند نمونه از اهداف خود را شرح می دهد که عبارتند از:

۱- کمک به اشتغال جوانان

۲- ارائه‌ی راه‌کارهای نوین برای مقابله با بحران

۳- هموارکردن مسیر دانشجو برای رسیدن به اهدافش

۴- افزایش اعتماد‌به‌نفس در دانشجویان

۵- بالابردن سطح علمی

موسسه تزیازان فعالیت خود را با همکاری جمعی از دانشجویان دانشگاه صنعتی شریف، دانشگاه تهران، علم و صنعت، امیرکبیر، شهید بهشتی و صنعتی اصفهان آغاز نمود

موسسه تزیازان ابتدا در رشته های مهندسی برق، مکانیک، عمران و مدیریت فعالیت خود را آغاز نمود، اما با گذشت زمان و به لطف پروردگار دامنه فعالیت خود را در تمامی رشته های فنی مهندسی، علوم انسانی و علوم پایه گسترش داد تلاش بی ثمر در کنار محققین زبده ، معتهد و مدیریت حرفه ای موسسه تزیازان در طول سالیان فعالیت باعث موفقیت تحصیلی بیش از 1000 دانشجو گردیده هست آموزش الزامی و پشتیبانی کامل شعار تزیازان می باشد. تزیازان انجام پایان نامه بدون آموزش کامل ندارد و هدف تزیازان در وحله اول تولیدعلم می باشد. صرفا انجام پایان نامه اصولی نیست و دانشجو می بایست به پایان نامه خود تسلط کامل داشته باشد. با تزیازان به این مقصد خواهید رسید بطور خلاصه هم پروژه شما انجام شده و هم تسلط کامل بر پروژه خود خواهید داشت

 

وجوه تمایز موسسه تزیازان

از جمله مواردی که موسسه تزیازان را نسبت به دیگر موسسات متمایز می کند ، تعهد این موسسه به همکاری با دانشجو تا زمان پس از دفاع برای پایان نامه، پروژه کسری خدمت و درسی می باشد. در این موسسه متقاضی محترم می تواند با کارشناس انجام کار وی در ارتباط باشد و ضمن اطلاع از نحوه انجام در ابتدا، از نحوه کار در طول انجام پروژه نیز مطلع شود. تعدادی از موسسات انجام پروژه و پایان نامه تعهدی نسبت به آموزش روند کار ندارند، اما موسسه تزیازان خود را ملزم به ارایه آموزش به صورت فیلم و به مدت 4 ساعت نموده است. ضمنا موسسه تزیازان بر خلاف برخی از موسسات، ارایه موضوع و مقالات پایه مرتبط با هر موضوع را به صورت رایگان برای دانشجو انجام می دهد. علاوه بر این، به منظور اطمینان کامل متقاضی از کیفیت فرآیند انجام کار، موسسه تزیازان در ابتدا قراردادی دو طرفه را بین موسسه و متقاضی تنظیم می نماید و سند مربوط به آن در اختیار وی قرار می گیرد. همچنین در موسسه تزیازان مبلغ 10 درصد قرارداد به عنوان حسن انجام کار، پس از دفاع متقاضی و رضایت وی دریافت می گردد

و در حال حاضر با بیش از 7 سال تجربه افتخار دارد تا در تمامی رشته ها خدمات ذیل را ارائه دهد:

· مشاوره و انجام پایان نامه کارشناسی ارشد در تمامی رشته ها با آموزش رایگان

· مشاوره و انجام رساله دکتری در تمامی رشته ها با آموزش رایگان

· انجام پروژه کسر خدمت در تمامی رشته ها با آموزش رایگان

· انجام پروپوزال کارشناسی ارشد

· انجام پروپوزال رساله دکتری

· استخراج و پذیرش مقاله از پایان نامه کارشناسی ارشد

· استخراج و پذیرش مقاله از رساله دکتری

· نگارش مقالات ژورنال در تمامی رشته به شرط پذیرش

· ترجمه مقالات ژورنال (ISI) و ترجمه مقالات ISC به صورت علمی و آکادمیک

· نگارش و ویراستیاری مقالات ژورنال، نگارش مقالات ISC

· انجام پاروپوینت جلسه دفاع از پایان نامه شما

· بازبینی مقالات ژورنال و ISC

· ارسال (سابمیت مقاله) و پذیرش مقالات ISI

· ادیتوری مقالات شما براساس فرمت مجله یا ژورنال

· نگارش مقالات علمی پژوهشی

· نگارش مقالات کنفرانسی (کنفرانس داخلی و بین المللی) و همایشی

· نگارش و چاپ کتاب در تمامی رشته ها

· انجام سمینار کارشناسی ارشد و سمینار دوره دکتری

· تحلیل و آنالیز آماری برای تمامی رشته ها با تمام نرم افزارهای تحلیل آماری

· ترجمه تخصصی متون انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی

· انجام پروژه های درسی

· ویراستاری پایان نامه براساس آیین نامه نگارش دانشگاه شما

· پیشنهاد موضوع پایان نامه ارشد به همراه مشخص کردن ایده کاملا جدید و مقاله بیس به صورت رایگان (تکمیل فرم درخواست موضوع)

· پیشنهاد موضوع رساله دکتری همراه با ایده های نو برای مقالات ژورنال (تکمیل فرم درخواست موضوع)

· مشاوره رایگان برای ارائه موضوع پیشنهادی به استاد راهنما

· پیشنهاد موضوع به همراه ایده جدید برای مقالات ژورنال (تکمیل فرم درخواست موضوع)

· معرفی ژورنال متناسب با مقاله شما و مشاوره بصورت رایگان

· آموزش پایان نامه شما بصورت حضوری و آنلاین

· دانلود رایگان مقالات و کتب الکترونیکی (تکمیل فرم درخواست)

· استعلام عدم تکرار موضوع شما بصورت رایگان از ایرانداک

مشاوره پژوهشی

موسسه تزیازان  از زمان تاسیس تا کنون  با پشتیبانی پرسنل فنی و تیم پژوهشی مجرب و فعال در مجموعه و سال ها فعالیت در عرصه خدمات مشاوره پژوهشی به بیش از صدها مشاوره پژوهشی و آموزشی به دانشجویان و محققین پرداخته است .تزیازان کلیه اصول اخلاق پژوهش و نگارش علمی را ارج می نهد و با مشاوره و آموزش گام به گام شما را به دستیابی به یک پژوهش علمی معتبر سوق می دهد و شما را در تمامی مراحل یک پژوهش یاری مینماید. شما میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص مشاوره انجام پایان نامه، نوشتن مقاله و چاپ آن، تحلیل آماری یا شبیه سازی با نرم افزارهای مختلف از طریق تلگرام یا شماره تلفن های موجود درخواست خود را ثبت نمایید و از خدمات مشاوره ای و آموزشی ما بهره لازم را ببرید.

ویرستاری علمی

رعایت استانداردهای نگارش متون علمی (از قبیل کتاب، پروپوزال، پایان نامه، طرح پژوهشی، مقاله و غیره) یکی از شاخص های کلیدی در پذیرش یا رد یک اثر می باشد که گاها ایجاب می کند تا نویسنده یا نویسندگان از راهنمایی ها و مشورت افراد حرفه ای و مجرب در این زمینه بهره مند شوند. متخصصان تزیازان به صورت ۲۴ ساعته و هفت روز هفته در جهت ارایه خدمات ویراستاری علمی در خدمت دانشجویان کارشناسی ارشد، دکتری و پژوهشگران آزاد هستند. خدمات ویراستاری ما به صورت تخصصی و مطابق با صفحه بندی استاندارد دانشگاه ها، پژوهشکده ها، مراکز پژوهشی و مجلات علمی تحویل داده می شوند.

تشخیص سرقت ادبی

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد و دکتری در دانشگاه ها از رویه مشخصی تبعیت می کند اما آنچه که به عنوان یک اصل در تمامی آنها باید رعایت شود استناد مناسب به کارهایی قبلی است. در سال های اخیر بسیاری از مجلات و دانشگاه ها بر نتایج نرم افزارهای تشخیص سرقت ادبی استناد می کنند و مقالات یا پایان نامه هایی که ضریب تشابه بالاتر از حد مجاز دارند را مورد تایید قرار نمی دهند. از نویسندگان انتظار می رود قبل از ارسال مقاله به ژورنال یا تحویل پایان نامه به دانشکده، میزان اصالت نوشته خود را با نرم افزارهای همانند جو مورد ارزیابی قرار دهند و بخش های مشخص شده را به بیان دیگر بنویسند اصطلاحا پارافرافین paraphrase  کنند.

ایده اصلی موسسه تزیازان

دانشجویان و پژوهشگران عزیز، تزیازان با هدف خدمت به شما عزیزان شکل گرفته و تصمیم دارد تا شما دانشجویان عزیز را یاری کند تا مهم ترین و اصلی ترین بخش تحصیلات آکادمیک خود یعنی پایان نامه رو به بهترین نحو پشت سر گذارنید

ایده اصلی تزیازان فراهم کردن بستری برای پژوهشی آسان است.

توضیحات آموزشی انجام پایان نامه

توضیحات دوره آموزشی تزیازان

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد و انجام رساله دکتری یکی از مهم ترین مراحل تحصیلات تکمیلی است. مسلما انجام باکیفیت پایان نامه ارشد یا دکتری به طور مستقیم می تواند آینده تحصیلی و شغلی دانشجو را تحت تاثیر قرار دهد. در آزمون دکتری، مصاحبه تخصصی و حتی مصاحبه های شغلی معمولا به موضوع پایان نامه و نحوه انجام آن و روش تحلیل آماری یا شبیه سازی توجه ویژه ای می شود. کاربردی ترین دوره روش تحقیق و پایان نامه نویسی دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری همراه با پشتیبانی خودتان را توانمند کنید. مقاله و پایان نامه خود را به بالاترین کیفیت انجام دهید.

این دوره برای دانشجویان رشته های حسابداری، مدیریت، مکانیک، عمران، جغرافیا ، روانشناسی ، اقتصاد ، مدیریت ، پزشکی و فنی و… توصیه می گردد.

مدارک ارائه شده :

همراه با اعطای گواهینامه از آکادمی تزیازان امکان صدور گواهینامه‌های معتبر بین‌المللی براساس نیاز دانشجویان: گواهینامه DNW اتریش با استعلام بین المللی گواهینامه SIS آمریکا با استعلام بین المللی گواهینامه ESC انگلستان با استعلام بین المللی

در این دوره چه چیز هایی خواهید آموخت ؟

· آموزش نحوه نگارش پروپوزال‌به صورت کاملاً حرفه ای و کاربردی

· آشنایی با انواع منابع اطلاعاتی مورد نیاز در نگارش پروپوزال و طرح تحقیقاتی

· آشنایی با انواع روش‌های پژوهشی و روش های گردآوری داده

· رفرنس نویسی و انواع آن

· محاسبات و تحلیلی های آماری

· ارائه تکنیک های لازم برای ارائه موفق در جلسه دفاع

· پایان نامه، معرفی و پروپوزال

· پیدا کردن موضوع پایان نامه، روش نوشتن پروپوزال

· ساختار پایان نامه نکات لازم برای نوشتن پایان نامه – فصل اول

· نکات لازم برای نوشتن پایان نامه – فصل دوم

· نکات لازم برای نوشتن پایان نامه – فصل سوم

· نکات لازم برای نوشتن پایان نامه – فصل چهارم و پنجم

· اصول و نکات دفاع موفقیت آمیز از پایان نامه

· ارائه مدل نظری تحقیق

· نمونه‌های موردی داخلی و خارجی

انواع روش‌های گردآوری داده‌ها

جامعه آماری، نمونه و نمونه‌گیری

محاسبات آماری و تحلیل داده‌ها

رفرنس نویسی و انواع آن

جداول مربوطه به طرح پژوهشی مانند هزینه و زمان بندی

مخاطبان ما چه کسانی هستند:

کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری که در مرحله انجام پایان نامه خود هستند

دوره آموزشی  SPSS

توضیحات دوره آموزشی :

اس‌پی‌اس‌اس (SPSS= Statistical package for social science) یک خانواده نرم‌افزار میباشد که جهت تحلیل‌های آماری پایان نامه و یا در پژوهش ها و تحقیقات استفاده میشود. SPSS مخفف « بسته آماری برای علوم اجتماعی» است . که در عین راحتی و سادگی ، یکی از قدرتمندترین ابزارها برای تحلیل آماری داده های اجتماعی و رفتاری میباشد . یادگیری آسان ، سادگی استفاده و قدرت بالا در انجام محاسبات پیچیدهspss  را به یکی از رایج ترین بسته های نرم افزاری مورد استفاده در تجزیه و تحلیل آماری مبدل نموده است . موسسه تزیازان به همراه این نرم افزار، نرم افزار های تحلیلگر دیگری نیز وجود دارند مانند sas ، s-plus ، minitab و… .در اختیار دانشجو قرار می دهد

نرم افزار spss در علوم اجتماعی و رشته های مرتبط با آن نظیر آمار ، جغرافیا ، روانشناسی ، اقتصاد ، مدیریت ، پزشکی و فنی و… نیز مورد استفاده گسترده محققین است .

مدارک ارائه شده :

همراه با اعطای گواهینامه از آکادمی تزیازان امکان صدور گواهینامه‌های معتبر بین‌المللی براساس نیاز دانشجویان: گواهینامه DNW اتریش با استعلام بین المللی گواهینامه SIS آمریکا با استعلام بین المللی گواهینامه ESC انگلستان با استعلام بین المللی

در این دوره چه چیز هایی خواهید آموخت ؟

سرفصل‌های کارگاه آموزشی کاربردی SPSS مقدماتی

۱ تعریف متغییرها در کاربرگ variable view

۲ آمار توصیفی( جداول، نمودارها، معیارهای عددی)

۳ انواع فرضیه، نحوه رد یا پذیرش آن

۴انواع متغییرها و مدل مفهمومی

۵ آزمون های کرونباخ( پایائی)

۶ آزمون نرمالیته (کولموگروف – اسمیرنف)

۷ آزمونهای میانگین ( تک نمونه ای، جفت نمونه ایو دو گروه مستقر

سرفصل‌های کارگاه آموزشی کاربردی SPSS پیشرفته

۱ آزمون آنالیز واریانس و کوواریانس (Anova- Manova – Ancova – Mancova)

۲ رگرسیون خطی ساده و خطی چند متغییر

۳همبستگی( پیرسون- اسپیرمن- کندال- جزئی)

۴ آزمون بارتلت و ضریب کفایت نمونه گیری (KMO)

۵ تحلیل عاملی اکتشافی

۶ تحلیل کلاستر

دوره آموزشی پروپوزال نویسی

توضیحات دوره آموزشی

توجه و اهتمام به امر پروژهش و تحقیق یکی از مهمترین و اساسی ترین امور در دانشگاهها و مراکز تحقیقاتی محسوب می شود و در این راستا ایجاد زمینه های مناسب و تشویق و ترغیب دانشجویان مستعد و ایجاد روند صحیح آموزش یکی از موثرترین گامهاست.

افراد بسیاری که در مقاطع کارشناسی‌ارشد و دکتری به تحصیل مشغول هستند، همواره بدلیل نبود کارگاه آموزش پروپوزال و پایان‌نامه نویسی دچار مشکل می‌شوند. پروپوزال به عنوان پایه تمامی روش‌های انتشار گزارش علمی به شمار می‌رود. یک پروژه پژوهشی چه به صورت مقاله و چه به صورت پایان‌نامه در مرحله اول نیازمند نگارش پروپوزال است.آکادمی تزیازان با همکاری اساتید مجرب و متخصص دوره های آموزشی پروپوزال نویسی را به صورت گروهی و فردی و انلاین و با بهترین کیفیت و خدمات ارائه می کند .

مدارک ارائه شده

همراه با اعطای گواهینامه از آکادمی تزیازان امکان صدور گواهینامه‌های معتبر بین‌المللی براساس نیاز دانشجویان: گواهینامه DNW اتریش با استعلام بین المللی گواهینامه SIS آمریکا با استعلام بین المللی گواهینامه ESC انگلستان با استعلام بین المللی

در این دوره چه چیزهایی خواهید آموخت

· کلیات پروپوزال نویسی

· انواع پروپوزال ها

· نحوه تدوین عنوان طرح

· بیان مسئله و ضرورت آن

· بررسی متون و روش های گرد آوری اطلاعات

· hهداف، سوالات و فرضیات پژوهش

· نوع مطالعه و روش های اجرای تحقیق

· جامعه آماری، حجم نمونه و نمونه گیری

· روش جمع آوری داده ها

· ابزار های جمع آوری داده ها

· جدول هزینه ها (بودجه بندی)

· ملاحظات اخلاقی و محدودیت های اجرایی

· نحوه رفرنس نویسی

· زمان بندی و هزینه های تحقیق جدول (گانت)

دوره آموزشی Stata

توضیحات دوره آموزشی

نرم افزار آماری استاتا از سال ۱۹۸۵ به عنوان یک نرم افزار چند منظوره آماری برای محاسباتی همچون مدیریت داده‌ها، تجزیه تحلیل آماری، ترسیم نمودار، شبیه سازی و برنامه نویسی به صورت دلخواه در بسته‌هایی با مدیریت هوشمند است که در رشته‌های مختلفی از قبیل؛ اقتصاد، جامعه شناسی، علوم سیاسی و شاخه‌هایی از علوم پزشکی مشغول مورد استفاده قرار می‌گیرد. از آنجایی که عمده تحقیقات و پژوهش‌های این رشته‌ها همچون مقالات و پایان‌نامه‌ها نیازمند برآورد مدل‌های آماری مختلف است یادگیری نرم‌افزارهای توانمندی همچون استتا می‌تواند در این مسیر کمک بسزایی داشته باشد.

مدارک ارائه شده :

آکادمی تزیازان

مدرک ICS کانادا

مدرک DNV اتریش

درخواست تقدیرنامه

درخواست تأیید ترجمه گواهینامه توسط وزارت امور خارجه

عضویت حقوقی ایباما

مدرک لاتین مرکز

درخواست ریز نمرات

در این دوره چه چیز هایی خواهید آموخت ؟

· ایجاد و مدیریت فایل، ورود داده، محاسبات مقدماتی در Stata

· تحلیل آماری مقدماتی داده‌ها در Stata

· مقدمه‌ای بر رگرسیون خطی

· برآورد رگرسیون‌های ساده و چندگانه

· تحلیل کامل خروجی نرم‌افزار

· تبیین خروجی نرم افزار در قالب فایل‌های word

· بررسی معیارهای خوبی برازش و خوبی مدل

· آزمون متغیرهای حذف شده و اضافی

· بررسی مشکل خود همبستگی در مدل و رفع آن

· بررسی مشکل واریانس ناهمسانی در مدل و رفع آن

· دستورات پرکاربرد در نرم افزار Stata

مخاطبان این دوره چه کسانی هستند؟

· دانشجويان رشته‌هاي مالي، علوم اقتصادي، مديريت و علوم اجتماعي

· کارشناسان بانک‌ها و موسسات تحقيقاتي، شرکت هاي بيمه، شرکتهاي سرمايه گذاري و …

· کارشناسان و پژوهشگران حوزه‌هاي علوم اقتصادي ، مالي، علوم مديريتي و علوم اجتماعي

· و تمام کسانی که می خواهند با نرم افزار Stata کار کنند.

دوره آموزشی نرم افزار matlab

توضیحات دوره آموزشی :

نرم افزار matlab  یک زبان برنامه نویسی و محیطی مخصوص برای محاسبات عددی می‍باشد که امکاناتی از قبیل عملیات ماتریسی، رسم توابع و داده ها، پیاده سازی الگوریتم ها، امکان ایجاد رابط های کاربر و تعامل با برنامه های نوشته شده به زبان های دیگر را فراهم می سازد. شاید بتوان گفت متلب بر پایه ماتریس‌ها فعالیت می‌کند و همه اطلاعات در این برنامه به صورت ماتریس ذخیره می‌شوند. البته در برنامه نویسی متلب تنها به اعداد و ارقام محدود نخواهیم شد و شاهد برخی از ساختار‌های گرافیکی نیز در آن هستیم که در این بین می‌توان به نمودار‌ها و… اشاره کرد.

گستردگی کاربرد، جعبه ابزارهای عمومی و تخصصی متنوع، این نرم افزار را به پرکاربردترین ابزار مهندسی روز مبدل کرده است. بطوریکه تمام مهندسان و کارشناسان رشته های مرتبط از جمله هوا-فضا، بیولوژی، اقتصاد، مخابرات، الکترونیک، کنترل، پردازش تصویر، اتوماسیون و تمامی تخصصهای مرتبط با ریاضیات و پردازش سیگنال لزوماً بایستی از تسلط کافی بر این نرم افزار و توانایی برنامه نویسی در محیط آن برخوردار باشند. برنامه نویسی در MATLAB، بدلیل سطح بسیار بالای آن، بسیار ساده، قدرتمند و انعطاف پذیر است و بسیاری از ابزارها و اشکال برنامه نویسی که در محیط های دیگر به سختی مورد استفاده قرار می‍گیرند، در MATLAB به راحتی در دسترس می‍باشند.

مدارک ارائه شده :

همراه با اعطای گواهینامه از موسسه تزیازان امکان صدور گواهینامه‌های معتبر بین‌المللی براساس نیاز دانشجویان: گواهینامه DNW اتریش با استعلام بین المللی گواهینامه SIS آمریکا با استعلام بین المللی گواهینامه ESC انگلستان با استعلام بین المللی

در این دوره چه چیز هایی خواهید آموخت ؟

· آشنایی با محیط کار در MATLAB

· انواع داده ها، توابع و نمودار ها در MATLAB

· روش های حل معادله

· روش های مشتق و انتگرال گیری

· درون یابی و برازش خطی منحنی

· حل معادلات دیفرانسیل

· اعداد تصادفی، محاسبات و تحلیل آماری

· حل انواع معادلات دیفرانسیل در MATLAB

· معرفی انواع آرایه های عددی,برداری,ماتریسی

· محاسبات ریاضی و جبر ماتریسها در متلب

· آشنایی با توابع پایه و اساسی

· روشهای کنترل برنامه با حلقه های for , while

· روشهای کنترل برنامه با دستورهای شرطی if , switch

· آشنایی با رشته ها و توابع در آن

· چند جمله ای ها و جبر آنها

· مشتق و انتگرال گیری عددی

· برازش بر منحنی ودرونیابی

· تهیه انیمیشن از خروجی ها

· عبارات نمادین و توابع مربوط به آنها

مخاطبان دوره چه کسانی هستند:

دانشجویان مهندسی (برق، هوا فضا ،کامپیوتر ، مکانیک… ) و تمامی گرایش هایی که به طریقی با ریاضیات سرو کار دارند (حسابداری، اقتصاد)

روش تحقیق کیفی در انجام پایان نامه چگونه است؟

روش تحقیق کیفی

در انجام پایان نامه، یکی از مهم ترین و اساسی ترین کارها و مراحل تحقیق کردن است. برای انجام تحقیقاتی کاربردی باید با روش های مختلف تحقیق کردن آشنا باشید. روش تحقیق کیفی در انجام پایان نامه، یکی از همان روش های پر طرفدار و کاربردی است. اگر شما هم قصد انجام پایان نامه، با روش تحقیق کیفی را دارید. بهتر است با این روش آشنا شوید.

نحوه انتخاب روش تحقیق در انجام پایان نامه

دانشجو قبل از اقدام به انجام تحقیقات پایان نامه، باید روش خود را با توجه به مشکلات و موضوع و جوانب های مورد نیاز را انتخاب کند. برای این کار باید موضوعاتی را در نظر بگیرید:

1. دیدگاه هایی که برای شناخت و روش های شناختی مد نظر دارید.

2. روش گردآوری که مد نظر دارید و نحوه تحلیل روش تحقیق مد نظر دانشجو.

3. نحوه تحقیق و پژوهش کردن.

4. اطلاعاتی که میتواند در تحقیق استفاده کنید.

اصطلاحات روش تحقیق کیفی

قبل از هر مطلبی بهتر است برای انجام تحقیقات کیفی با برخی اصطلاحات مربوط به تحقیق کیفی آشنا شوید. یکی از این اصطلاحات جامعه آماری است. جامعه آماری به منظور یک ویژگی یا یک صفت مشترک میان چند چیز یا افراد است. که در کنار هم جامعه آماری را تشکیل میدهند. اصطلاح بعدی نمونه آماری است. در اینجا شما مثلا برای نمونه آماری یک مشخصه از شهر، فقط یک منطقه از آن شهر را بررسی میکنید و آن را برای تمام شهر در نظر میگیرید. که به این روش نمونه آماری گفته میشود.

انواع روش های تحقیق

روش تحقیق کیفی در انجام پایان نامه

نمونه گیری در روش کیفی به صورت تحلیلی و نظری انجام میشود. روش کیفی با تغییرات اجتماعی و کشف استدلال و معنا به تحقیق میپردازد. دانشجویانی که با روش کیفی به تحقیق برای انجام پایان نامه میپردازند، به دنبال قوم نگاری، مصاحبه های قوی، دیدن مشارکت ها و مطالعه های موردی هستند.

روش کیفی یکی از روش های تحقیق منطقی و مطمئن شناخته شده است. در تحقیقات به روش کیفی در انجام پایان نامه نمونه گیری احتمالی انجام نمیشود.

ویژگی رویکرد کیفی در انجام پایان نامه دانشجویان

· این تحقیق به صورت ذهنی انجام میشود.

· سوالاتی که در تحقیق کیفی پرسیده میشود. چی؟ و چرا؟ است.

· استفاده از علم نرم در این تحقیق مد نظر است.

· ادبیات تحقیقات باید پس از انجام کامل تحقیق، بررسی و انجام شود.

· نظریه در این تحقیق توسعه داده میشود.

· واقعیت ها متمرکز، پیچیده و وسیع هستند.

· حقایق با ارزش ها سنجیده میشود. تمایلات انسانی را دنبال میکند.

· روش کاربردی آن، تفسیری است.

· تمرکز در این روش، بر توصیف کردن، فهمیدن و تفسیر کردن است.

· در این روش اول به کل اهمیت داده میشود و سپس به اجزا پرداخته میشود.

· گزارشات به دست آمده از آن بسیار قوی و غنی هستند.

· تحقیق به صورت مشارکتی انجام میشود.

· عناصر اصلی تحقیق عقاید، تحلیل و کلمات هستند.

· آزادی تحقیق برای دانشجو بسیار کم است.

· استدلال این تحقیق بر اساس مقایسه نیست.

· به دنبال موارد منحصر به فرد است.

· به توصیف معانی میپردازد.

· از ارتباطات و مشاهدات ایده میگیرد. رویکرد این تحقیق بسیار انعطاف پذیر است. یعنی بیشتر به اصالت موضوع اهمیت میدهد.

· حجم نمونه آماری اهمیت ندارد، مهم پربار بودن اطلاعات به دست آمده از نمونه است.

نقاط قوت روش تحقیق کیفی در انجام پایان نامه

· به علت اینکه دانشجو مستقیماً حضور در انجام تحقیقات دارد، راحت تر میتواند جواب مشکلات و سوالات خود را پیدا کند.

· دانشجو در روش تحقیق کیفی میتواند پیش بینی روابط را راحت تر کند. از طرفی علت ها تأثیر ها و فرآیند ها را روشن تر انجام میدهد.

· تمام تمرکز تحقیق کیفی تحلیل کردن مشکلات و مسائل اجتماعی است.

نقاط ضعف روش تحقیق کیفی در انجام پایان نامه

· نمونه آماری از یک میدان و شرایط و اتفاقاتی که در زمان تحقیقات می افتد، میتواند مختص به همان روز بوده و دیگر آن اتفاق صورت نگیرد و تکرار نشود. به همین دلیل نتوان آن را به یک جامعه کلی تطبیق داد.

· جمع آوری اطلاعات توسط دانشجویان، تحلیل کردن آنها و تفسیر کردن آنها برای زمان انجام پایان نامه، بسیار زمان بر است.

· مردم برای انجام گزینش در میان افراد و مردم با حفظ گمنامی، کمی سخت اطمینان میکنند.

· اینکه خود دانشجو در محل تحقیق حاضر باشد، روی جزئیات مسئله تأثیر گذار است.

نقاط ضعف و قوت تحقیق کیفی

کدام دانشجویان روش تحقیق کیفی را برای انجام پایان نامه انتخاب میکنند؟

دانشجویانی روش تحقیق کیفی را برای انجام پایان نامه شان، انتخاب میکنند که قصد دارند معنا و مفهوم موضوع تحقیق انجام شده، را در دنیای واقعی خودشان درک کنند. این تحقیق به دنبال این موضوع است که، چطوری اجزا کنار هم قرار میگیرند و کل را تشکیل میدهند. از طرفی دانشجو خودش دنبال جواب سوال میرود. یعنی انسان خود ابزار تحقیق است نه مثلا رایانه و تحقیقات خشک مثل آن.

دانشجویانی که قصد دارند انجام پایان نامه خود، را به جای اعداد و ارقام با استفاده از کلمات و تصاویر توضیح و ارائه دهند. میتوانند از روش تحقیق کیفی برای انجام پایان نامه خود استفاده کنند. روش تحقیق کیفی به دنبال اثبات کردن موضوع نیست. این روش حالت روحی و روانی موضوعات و عوامل وابسته به آن را دنبال میکند. یعنی دانشجویان با استفاده از این روش، اول کامل تحقیقات خود را انجام میدهند. پس از اتمام تحقیقات، آن چیزی را که از کل تحقیقات متوجه شدند را با ادبیات درست مینویسند. فرضیه هایی که دانشجویانی که از روش تحقیق کیفی، استفاده میکنند باید در نظر داشته باشند. این موارد هستند:

1. شخصا با افراد ارتباط میگیرند و بی طرف، به نظر افراد راجع به موضوعات نگاه میکنند.

2. فرض میکنند که واقعیت اجتماعی، دقیقا مشابه همان واقعیت محلی است که دانشجو تحقیق کرده است.

3. نظریه های تحقیق را با توجه به احساسات آدم ها، در نظر میگیرند.

4. دنبال نمونه های کم، ولی با محتوای بالا و قوی باشند.

5. واکنش افراد را در دنیای طبیعی و واقعی مد نظر داشته باشند.

6. از محتوا های کلامی و تصویری استفاده کنند.

7. بعد از اینکه تحقیقات کامل شد، نظریه ارائه دهند.

8. اتفاقات و واکنش های اجتماعی را نسبت به موضوع در نظر بگیرند.

روش تحقیق کیفی توسط دانشجویان

· دانشجو به طور نزدیک به محل، تحقیق کند.

· بی طرف به موضوع تحقیق، تحقیقات انجام دهد.

· خودش وارد میدان تحقیقات شود و تحقیقات محلی انجام دهد.

· شروع به مشاهده موضوعات و مصاحبه با افراد راجع به موضوع کند.

· با انسان های محدود، ولی با آنهایی که اطلاعات خوبی دارد صحبت کند.

انواع روش های تحقیق برای انجام پایان نامه

بخشی از انجام پایان نامه، روش تحقیق است. که میتوان گفت پایه ای برای انجام تمام فصول پایان نامه است. برای انجام پایان نامه ای با کیفیت مطلوب نیاز است که، در ابتدا با روش های مختلف تحقیق برای انجام پایان نامه آشنا شوید و با توجه به موضوع، استعداد و علاقه یکی از این روش ها را برای انجام تحقیقات پایان نامه، انتخاب کنید. تحقیق به معنای جمع آوری اطلاعات، تجزیه و تحلیل آنها و نتیجه گیری نهایی است. موسسه تزیازان این مطلب به همین منظور برای آشنایی دانشجویان با روش های تحقیق تهیه شده است.

تقسیم بندی روش تحقیق در انجام پایان نامه

· انواع تحقیق بر اساس قالب تحقیق : تحقیق اکتشافی، تحقیق ارزیابی، تحقیق توصیفی، تحقیق تجربی، تحقیق استراتژیک، تحقیق تبیینی و تحقیق پایه ای.

· انواع تحقیق بر اساس عملکرد دانشجویان :تحقیق تجربی و تحقیق تحلیلی

· انواع تحقیق بر اساس موضوع تحقیق : تحقیق اقتصادی، اجتماعی، مذهبی، سیاسی، هنری، نظامی و تاریخی و…

· انواع تحقیق بر اساس ماهیت کاربردی تحقیق : تحقیق کاربردی، تحقیق بنیادی و تحقیقات توسعه ای.

· انواع تحقیق بر اساس هدف تحقیقات: همبستگی دو متغیری، تحلیل رگوسیون، تحلیل کوواریانس، تحقیق پس رویدادی، تحقیق کمی، تحقیق کیفی، تحقیق اقدام پژوهی و مطالعه موردی و …

در این قسمت به تعریف برخی از انواع، تحقیق میپردازیم.

· تحقیقات توصیفی: این روش از تحقیقات در انجام پایان نامه، به دنبال چگونگی موضوع میگردد. در روش تحقیق توصیفی هم جنبه کاربردی موضوع و هم جنبه مبنایی آن مشخص میشود. بر اساس نتایج این روش تحقیق میتوان درباره مسائل موضوع، تصمیم گرفت و برایش برنامه ریزی کرد. روش تحقیق توصیفی خود گونه های مختلفی دارد. مانند روش تحقیق پیمایشی، همبستگی، پژوهشی و مطالعات موردی.

· تحقیق پیمایشی: در این روش، هدف اصلی بررسی کردن ویژگی های جامعه در باب موضوع پایان نامه است. در روش پیمایشی دانشجو قسمتی از جامعه را معرف کل جامعه در نظر گرفته و تمام پارامتر های آن را بررسی میکند. روش پیمایشی به دو دسته مقطعی و دلفی تقسیم بندی میشود. روش مقطعی بررسی ویژگی های مختلف یک موضوع در زمانی مشخص است. به عنوان مثال علاقه کودکان در مهد کودک به یک بازی خاص. روش دوم دلفی است. رابطه متغیر ها در این روش بر اساس هدف تحقیق بررسی میشود. در این روش برخی متغیر ها ثابت هستند و متغیر های دیگر بر اساس متغیر های ثابت بررسی میشوند.

 

 

فرایند انواع روش های تحقیق پایان نامه

· تحقیق تحلیلی : روش تحقیق تحلیلی به گونه ای است که، دانشجو یک قسمتی از جامعه را به عنوان کل برای انجام پایان نامه در نظر میگیرد. سپس نتایج به دست آمده از آن قسمت را برای کل جامعه مشخص میکند.

· تحقیق تجربی: در این روش دانشجو اثر وجود یک متغیر در جامعه، اثر آن بر دیگر متغیرها، واکنش متغیر ها بر هم و … را مورد آزمایش قرار میدهد. نتیجه مورد نظر این تحقیق اندازه گیری متغیر ها، ویژگی متغیرها، تاثیر آنها بر هم و تاثیر آنها در موضوع است.

· مطالعه موردی: در این روش از منابع اطلاعاتی مختلف استفاده میشود. تا به بررسی اطلاعات افراد، نظام ها، جامعه، رویدادها و … بپردازد. این روش از تحقیق زمانی در انجام پایان نامه اتفاق می افتد. که دانشجو نیاز به فهمیدن کامل تر موضوعات دارد.

· تحقیق کیفی: به تحقیق کیفی پژوهش موردی نیز میگویند. به این دلیل که در این روش به معنا و مفاهیم موضوعات تاثیر گذار بر انجام پایان نامه پرداخته میشود.

· تحقیق پس رویدادی: تحقیق علی همان تحقیق پس رویدادی است. تحقیق پس رویدادی، یک تحقیق غیر آزمایشی است. در این روش از تحقیق، هدف علت اتفاق افتادن متغیر های وابسته است. این متغیر ها همزمان با متغیر های مستقل اتفاق افتاده است.

· تحلیل کوواریانس: در برخی از تحلیل ها هدف اصلی رسیدن به نمونه های آماری به صورت ماتریس است. که به آن کوواریانس گفته میشود. یک نمونه از این تحلیل ها حل کردن معادلات ساختاری یک موضوع است. هدف از انجام این تحلیل بررسی رابطه دو متغیر در جدول ماتریس است.

· تحقیق اقدام پژوهی: یکی از تحقیقات کاربردی در انجام پایان نامه، تحقیق اقدام پژوهی است. در این روش تحقیقات، هدف بررسی وضعیت موجود برای ارائه روشی برای برطرف کردن شرایط نامطلوب است. در کل میتوان گفت، تحقیق اقدام پژوهی به منظور بهتر کردن اوضاع نامناسب اجرا میشود. فعالیت دانشجو و افراد اجتماع در این روش بررسی میشود. در صورت نیاز تحقیق میتواند چند بار تکرار شود. در این روش از تحقیق، دانشجو به طور مستقیم برای تحقیق وارد میدان میشود.

· تحلیل رگرسیون: هدف از انجام تحلیل رگرسیون، پیش بینی رفتار متغیر ها با توجه به رفتار متغیرهای قبل از خودشان است. اگر بخواهیم به بررسی رفتار یک متغیر نسبت به متغیر قبل از خود بپردازیم از تحلیل رگرسیون یک متغیره استفاده میشود. اما اگر تعداد متغیر بیش از یک متغیر باشد. از تحلیل رگرسیون چند متغیره استفاده میکنیم.

· همبستگی دو متغیره: در این روش از تحقیق، توجه بر رابطه همزمان دو یا چند متغیر است. به طور کلی هدف بررسی هماهنگی دو متغیر در یک زمان مشخص است. مقیاس این روش فاصله ای است. و در آن از ضریب همبستگی پیرسون استفاده میشود.

 

محدودیت های تحقیق در انجام پایان نامه

در اینجا به طور کلی  محدودیت هایی که در تحقیقات وجود دارد را نام میبریم.

1. فهرست منابع موجود برای انجام پایان نامه

2. میزان زمان بندی مراحل در انجام پایان نامه

3. جداول هزینه های موجود برای انجام دادن پایان نامه

4. نمودار جریانی موجود در انجام دادن موضوعات تحقیق

5. روش های گرداوری اطلاعات مربوط به پایان نامه.

روش های گرداوری اطالاعات مربوط به انجام پایان نامه، خود انواع مختلفی را دارد.

· پرسشنامه ( پرسشنامه باز و پرسشنامه بسته)

· مصاحبه

· مشاهده

برای رسیدن به تحقیقات با کیفیت کافیست:

· زمان خود را برای تعیین و انجام تحقیقات پایان نامه مدیریت کنید.

· یک پیش فرض اولیه تهیه کنید و بنویسید که از انجام تحقیقات، میخواهید به چه محصولی دست پیدا کنید.

· پس از انجام و جمع آوری مطالب حاصل تحقیق، یک بار آنها را با دقت بررسی کنید.

· با استاد راهنما و مشاور خود مشورت کنید و از آنها برای تحقیقات انجام شده، بازخورد بگیرید.

· قبل از انجام تحقیقات، از افراد متخصص راجع به روش های مختلف تحقیق، پرس و جو کنید.

· مسیر انجام تحقیقات را به طور مرحله به مرحله، از ابتدا مشخص کنید

دستورالعمل های نگارش در انجام پایان نامه

قطعا نگارش پایان نامه، اصول و دستورالعمل های خاصی را دنبال میکند. برای مکتوب کردن تحقیقات و کامل کردن پایان نامه، نیاز دارید که اصول و دستورالعمل های نگارش آن را بشناسید. موسسه تزیازان در این مقاله قصد دارید شما را با این نحوه نگارش و دستورالعمل های آن آشنا کنیم.

نرتیب صفحات در انجام پایان نامه

1. بسم الله الرحمن الرحیم

2. شناسنامه کار به فارسی

3. تقدیم

4. قدردانی

5. صفحه ارزیابی

6. چکیده پایان نامه

7. فهرست مطالب موجود

8. فهرست جداول موجود

9. فهرست نمودار های موجود

10. فهرست شکل های موجود

11. وارد کردن هر ۵ فصل اصلی انجام شده در پایان نامه

12. اگر ضمائم وجود دارد وارد شود

13. در صورت وجود پی نوشت وارد شود

14. میتوانید در این قسمت واژه نامه قرار دهید

15. فهرست منابع موجود در انجام پایان نامه را در این قسمت وارد کنید

16. چکیده مطالب را که در ابتدا نوشتید، به انگلیسی وارد کنید

17. شناسنامه اول را به انگلیسی وارد کنید.

ویژگی تایپ در انجام پایان نامه

1. اول اینکه تمام کاغذ های استفاده شده در انجام پایان نامه، باید از یک جنس و در سایز A4 باشد.

2. نرم افزار Word مورد استفاده باید بالاتر از ورژن ۲۰۰۳ باشد. اگر متن شما به فارسی تایپ میشود، باید از فونت B Nazanin سایز ۱۴ استفاده کنید. اگر متن شما به انگلیسی تایپ میشود باید از فونت Times New Roman سایز ۱۲ استفاده کنید.

3. اگر به نرم افزار FTIX نیز تسلط دارید. میتوانید از این نرم افزار به جای Word استفاده کنید.

4. برای نوشتن متن پایان نامه، فاصله خط نوشته شده از لبه سمت راست، کاغذ ۴ سانتی متر است.

5. فاصله خط نوشته شده از بالای کاغذ، ۳ سانتی متر است.

6. فاصله متن نوشته شده تا لبه کاغذ در سمت چپ و پایین صفحه ۲٫۵ سانتی متر است.

7. فاصله عنوان و مطالب زیر نوشت آن، ۲ سانتی متر است.

8. فاصله بین خطوط ۱ سانتی متر است.

9. در انجام پایان نامه، باید برای نگارش در همه جای پایان نامه، این فواصل رعایت شود. مانند نمودارها، جداول، متن و…

10. دانشجویان باید در انجام پایان نامه، به این نکته توجه داشته باشند که، به جز صفحه ای که برای تقدیر و تشکر در نظر گرفته شده، هیچ صفحه ای نباید دارای کادر پر جزئیات و تزئینی باشد.

11. اگر کلماتی که استفاده میکنید،کلمات پیچیده ای هستند که، معادل فارسی و انگلیسی آن شاخص است. باید در همان صفحه برای معادل آن زیر نویس قرار دهید.

انجام پایان نامه و شماره گذاری صفحات

1. شماره گذاری فصول، بخش و قسمت ها اینگونه انجام میشود که:

مثلا ۸-۵-۲٫ در اینجا ۲ شماره فصل، ۵ شماره بخش و ۸ شماره قسمت است. سایز فونت مورد استفاده اینگونه است که : عنوان